Background Image

Oferta

Jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą

Oferta

Oferta firmy jest dość obszerna i zarazem elastycznie dopasowywana do potrzeb najbardziej wymagającego Klienta. Oferujemy szereg profesjonalnych usług remontowo – budowlanych oraz monterskich.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy znają się na swojej pracy i posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie swoich obowiązków. Nasza oferta skierowana jest to Klientów z Warszawy i okolic, gdzie do tej pory zyskaliśmy wielu usatysfakcjonowanych Klientów oraz nawiązaliśmy szeroką współpracę z architektami i projektantami wnętrz.

Kompleksowe remonty mieszkań w Warszawie

Już od blisko trzydziestu lat zajmujemy się remontami mieszkań w Warszawie i okolicach. Setki zrealizowanych zleceń i tyle samo zadowolonych klientów pozwala nam na podejmowanie nawet najtrudniejszych zleceń, ponieważ większość ewentualnych problemów jesteśmy w stanie przewidzieć i niewiele przeszkód może nas w ogóle zaskoczyć. Najczęściej otrzymujemy zlecenia na kompleksowe remonty mieszkań w Warszawie, ponieważ to właśnie one są najtrudniejsze w naszej branży. Wymagają posiadania nie tylko kontaktów do najlepszych projektantów, wieloletniego doświadczenia praktycznego i wiedzy, ale także umiejętności organizacyjnych i rozeznania w cenach rynkowych materiałów. Tylko to wszystko razem pozwala stworzyć dla klienta realnie atrakcyjną ofertę, nie tylko pod względem ceny, ale przede wszystkim jakości.
W zakresie naszej działalności mieszczą się także np. remonty mieszkań, domów w Warszawie oraz innych nieruchomości.

Profesjonalne remonty łazienek w Warszawie

Chętnie przyjmujemy zlecenia także na mniejsze przedsięwzięcia, jak np. wykonanie remontu w samej łazience. Klienci potrzebujący przeprowadzić gruntowny lub tylko odświeżający remont łazienki w Warszawie, bardzo często zastanawiają się, z jakim wydatkiem powinni się liczyć. Na koszt remontu łazienki wpływa wiele czynników. Poza standardem wykończenia i jakością użytych materiałów równie ważna jest cena samej pracy fachowca oraz wykonania projektu przez projektanta. Istotna jest także powierzchnia, bo zupełnie inny będzie koszt remontu łazienki w bloku, a inny w dużym mieszkaniu.

Wszystkie nasze działania objęte są pełnym ubezpieczeniem OC.
Firma udziela gwarancji na usługi w okresie 12 miesięcy od zakończenia prac.
Firma czynna w godz: poniedziałek–piątek 9:00–18:00

Nasza oferta obejmuje: