Aranżacja apartamentu w Warszawie na ul. Stanisława Dygata

Aranżacja apartamentu w Warszawie na ulicy Stanisława Dygata niosła ze sobą spore wyzwanie dla firmy MabaBud zajmującej się remontami mieszkań, domów, kamienic czy innych przestrzeni użytkowych w Warszawie i okolicach. Projekt wnętrza apartamentu na ul. St. Dygata zakładał wykorzystanie każdego metra kwadratowego mieszkania w taki sposób, by rezultat nie tylko był piękny, ale przede wszystkim funkcjonalny. Eleganckie połączenie bieli i drewna, uzupełnione o delikatne beże i szarości stanowi kompozycję przypominającą wnętrza luksusowych domów.

Projekt wnętrza apartamentu, który wykonawca otrzymał od inwestora okazał się połączeniem stylu klasycznego ze stylem nowoczesnym. Klasyczne drewniane ozdoby jak regały w salonie, szafki w łazience, półki w sypialni i kuchni połączono z błyszczącymi w bieli frontami mebli kuchennych oraz stołem w jadalni. Całość stanowi bardzo „smaczne” połączenie. Wnętrze wyremontowanego apartamentu zachęca do życia i odpoczynku.  Firma remontowo-budowlana z Warszawy zajęła się malowaniem wnętrz, zabudową meblową, położeniem glazury i białym montażem w łazience, a także instalacją hydrauliczną i instalacjami elektrycznymi. Dzięki temu, że wykończenie wnętrza apartamentu było kompleksowo obsługiwane przez firmę MabaBud remont wnętrza przebiegł bardzo sprawnie, a efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania.

 

Salon, jadalnia i kuchnia – jak stworzyć piękną i funkcjonalną przestrzeń?

Piękny i elegancki salon połączony z jadalnią i białą, błyszczącą kuchnią sprzyja rodzinnym spotkaniom. Proste, nowoczesne oprawy oświetleniowe, wygodny narożnik w delikatnych kolorach, biały stół i krzesła w części jadalnej – to wszystko równoważone jest przez mocny akcent drewna. Dzięki tym połączeniom wnętrze salonu, jadalni i kuchni nie jest mdłe czy mało wyraziste. Nieduża przestrzeń dzięki pomysłowemu podziałowi spełnia co najmniej trzy funkcję. Można tu gotować, spożywać posiłki oraz relaksować się na kanapie. Wszystkie elementy wnętrza łączą się w spójną całość, tworząc przytulną atmosferę i zachęcającą do zamieszkania „od zaraz”. Wykonawcą remontu tego apartamentu na ulicy Dygata w Warszawie był zespół profesjonalistów z firmy MabaBud, którzy zadbali o detale i perfekcyjne wykonanie.

 

Remont apartamentu na ulicy S. Dygata  z firmą remontowo-budowlaną z Warszawy – profesjonalne wykonanie

Ekipa MabaBud zajmuje się kompleksowymi remontami apartamentów, w tym również instalacjami elektrycznymi i hydraulicznymi. W mieszkaniu na ulicy Dygata w Warszawie wykonano nową, piękną łazienkę, wyposażoną w prysznic ze szkła i chromowanych profili, oraz zabudowaną wannę. Zabudowa meblowa w łazience została zaprojektowana także w myśl najlepszego zagospodarowania przestrzeni. Duża ilość szafek sprawiła, że pomieszczenie to spokojnie wystarcza inwestorom jako przestrzeń użytkowa. Glazurnicy z firmy MabaBud położyli w łazience płytki w kolorze beżowym. Wszystkie elementy łączą się w spójną całość, a kolorystyka w odcieniach bieli i drewna nadaje wnętrzu bardzo przytulny klimat. 

 

Usługi wykończeniowe i remontowe MabaBud – sprawdź realizacje w Warszawie

W całym apartamencie na ul. Dygata wykonano zabudowę meblową na zamówienie. Wszystkie pomieszczenia zostały wyremontowane z pieczołowitością i ogromną dbałością o detale. Firma remontowo-budowlana, która zajmuje się kompleksowym wykończeniem wnętrz mieszkań w Warszawie i okolicach to w przypadku takiego apartamentu najlepszy wybór.  Pozwala to na zgranie całej koncepcji oraz terminowe wykonywanie poszczególnych elementów remontu. Nie trzeba oddzielnie umawiać hydraulików, elektryków, glazurników oraz wykonawców mebli. Wszystko może wykonać jeden wykonawca z Warszawy – firma MabaBud.