Apartament w Warszawie Ul.Obozowa

Już sprawdź naszą realizację

Aranżacja apartamentu w Warszawie na ulicy Obozowej

Zapraszamy do zapoznania się z efektami prac ekipy remontowo-budowlanej z Warszawy. Firma MabaBud spełnia oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Zobacz realizację apartamentu na ulicy Obozowej i zastanów się, czy nie potrzebujesz pomocy przy kompleksowym remoncie mieszkania, domu lub apartamentu.

Aranżacja wnętrza apartamentu na ulicy Obozowej w Warszawie była kolejnym intrygującym i złożonym zleceniem dla firmy MabaBud zajmującej się remontami mieszkań, kamiennic, domów i apartamentów. Wykonawca otrzymał od inwestora projekt nowoczesny, który dość mocno wiąże się ze stylem loftowym. Szarości i kolory drewna wzbogacone zostały o czarne dodatki. Wyraźnie loftowy styl podkreślają tu: fragmenty ścian z cegły, czarne obudowy mebli, piękny szklany prysznic z czarnymi profilami oraz czarne oprawy oświetleniowe kształtem przypominające industralne lampy montowane dawniej w fabrykach.  Firma remontowo-budowlana zajęła się malowaniem ścian, zabudową meblową, położeniem glazury i białym montażem w łazience.

Niezwykle modne połączenie kolorystyki i faktury drewna z czarnymi, metalowymi elementami dekoracyjnymi sprawiły, że apartament po remoncie stał się bardzo elegancki i funkcjonalny. Cały projekt wnętrza mieszkania na ulicy Obozowej w Warszawie od samego początku był spójny, a koncepcja bardzo wyrazista dla ekipy wykonującej wykończenie wnętrz.

 

Każdy styl jest w zasięgu naszych umiejętności – sprawdź nasze realizacje apartamentó, mieszkań i domów!

Niezależnie od tego jaki styl preferuje inwestor – nowoczesny, klasyczny, loft czy glamoure – firma MabaBud zawsze realizuje remont od początku do końca rzetelnie i w pełni profesjonalnie. W przedstawianym na tej stronie mieszkaniu na ul. Obozowej widać, jak bardzo nasza ekipa remontowa przywiązuje wagę do każdegoszczegółu przy wykończeniu wnętrz w Warszawie:

 • wygładzone i dokładnie pomalowane ściany w salonie i przedpokoju,
 • elegancko położone fragmenty zawierające cegłę,
 • profesjonalnie wykonane ledowe oświetlenie ozdobnych elemntów apartamentu,
 • precyzyjnie pomalowane sufity we wszystkich pomieszczeniach,
 • perfekcyjnie wykonana zabudowa meblowa,
 • porządnie docięta glazura w łazience i kuchni (kafelki, płytki na ścianach i an podłodze),
 • dokładnie położone listwy wykończeniowe na podłogach,
 • idealnie ukryte kable wszystkich opraw oświetleniowych,
 • profesjonalnie wykonana instalacja elektryczna,
 • idealnie wpasowane meble kuchenne,
 • zabezpieczone silikonem meble w pomieszczeniach takich jak łazienka i kuchnia.

 

Remonty mieszkań w Warszawie – profesjonalne wykonanie przez MabaBud

Apartament w Warszawie na ulicy Obozowej to loftowa przestrzeń, wzbogacona o elemnty i faktury, które sprawiają, że apartament jest bardzo przytulny. Łazienka w kolorach brązu wyposażona została w elegancki, prosty prysznic ze szkła i czarnych profili. Kabina ze szkła optycznie powiększa przestrzeń i pięknnie komponuje się z czarnym, ozdobnym grzejnikiem. Szarość na ścianach pięknie komponuje się z zabudową meblową w kolorze drewna i czarnym blatem łazienkowym. Perfekcyjnie zamontowana umywalka podwieszana pod blat to „wisienka na torcie” tej loftowej łazienki. Całość została profesjonalnie zabezpieczona przed wilgocią.  Blat na wiszącej szafce łazienkowej uszczelniono silikonem, który niweluje wszelkie łączenia z wielkim lustrem. Ekipa remontowa firmy MabaBud dba o detale dlatego wykonanie projektu przekazanego przez inwestora nie sprawiło większych problemów.

 

Instalacje elektryczne i hydrauliczne – bezpieczna przestrzeń apartamentu dzięki MabaBud!

W całym mieszkaniu wykonano zabudowę meblową na zamówienie. Piękne szarości i beże urozmaicono loftowymi, czarnymi dodatkami . Wszelkie detale, o które zadbała ekipa MabaBud, można oglądać przy świetle dziennym lub po włączeniu światła. Oświetlenie w całym mieszkaniu również wykonali fachowcy z MabaBud. Elektrycy i monterzy z firmy remontowo-budowlanej z Warszawy to profesjonaliści, którzy wykonując zlecenia na usługi elektryczne zawsze dbają o estetykę wykonania, ale przede wszystkim skupiają się na bezpieczeństwie użytkowania zakładanych przez nich punktów elektrycznych.

Spójna stylistyka sprawia, że ten Apartament na ulicy Obozowej w Warszawie zaprasza do zamieszkania „od zaraz”. Natomiast widocznie dopracowane detale i wszystkie szczegóły sprawiają, że zdecydowanie przy kolejnym remoncie wnętrz w Warszawie warto umówić się na współpracę z firmą Pana Mirosława Bałuka. Zapraszamy!