Dom w Konstancinie Jeziornej

Już sprawdź naszą realizację

Wizualizacja wnętrza domu w Konstancinie Jeziornej – współpraca inwestora i architekta

Wizualizacja wnętrza domu w Konstancinie Jeziornej była przyjemnym, ale również bardzo wymagającym zleceniem dla architektów współpracujących z firmą MabaBud z Warszawy. Projekt wnętrza domu zakładał połączenie stylu nowoczesnego z domieszką stylu glamoure. Niezwykle modne połączenie kolorystyki i faktury drewna z białymi elementami wyposażenia sprawiły, że projekt domu był elegancki i po prostu piękny. Przy wizualizacji pomysłów inwestora i architekta zadbano również o funkcjonalność każdej projektowanej przestrzeni oraz o komfort jej użytkowania. Cały projekt wnętrza domu od samego początku był spójny, a koncepcja bardzo wyrazista.

Firma MabaBud zajmująca się remontami mieszkań, domów, kamienic czy innych przestrzeni użytkowych w Warszawie i okolicach, od lat proponuje kompleksowe rozwiązania. Oznacza to, że współpraca z inwestorem może zaczynać się już na etapie projektowania wnętrza domu czy apartamentu lub mieszkania. Doświadczony architekt wnętrz po kilku spotkaniach z klientem proponuje piękne wizualizacje wnętrza i ustala materiały z jakich wszystko będzie wykonane. Dzięki temu już na etapie projektowania inwestor może wstępnie oszacować koszty takiego remontu. Poza tym akceptacja planów przygotowanych przez architekta wnętrz zapewnia pełną jego współprace przy wdrażaniu koncepcji w życie. Architekt potem pomaga i doradza na każdym etapie wykończenia wnętrza.

 

Salon, jadalnia i kuchnia – jak stworzyć piękną i wyrazistą koncepcję?

Wizualizacja pomysłów klienta i architekta to pierwszy krok do realizacji. W koncepcji domu w Konstancinie Jeziornej piękny i elegancki salon połączono z białą, błyszczącą kuchnią. Pierwotny zamysł eksponował beżowe blaty z granitu lub z  podobnego materiału. Wyeksponowane, nowoczesne oprawy oświetleniowe, wygodny narożnik w delikatnych, kremowych kolorach, biały stół i krzesła w części jadalnej – to wszystko równoważone było mocnym akcentem w postaci drewna w wysokim połysku. Dzięki tym połączeniom wnętrze salonu, jadalni i kuchni jest interesujące i funkcjonalne. Świetnym urozmaiceniem tej przestrzeni jest piękna wyspa kuchenna zamontowana wraz z kuchenką elektryczną. Najważniejszym jednak i centralnym punktem w tej przestrzeni dziennej jest kominek.

 

Projekt wnętrza domu w Konstancinie Jeziornej z firmą MabaBud z Warszawy

Łazienka i główna sypialnia zaprojektowane zostały w identycznym stylu jak salon. Zabudowa meblowa w kolorze drewna przeplatana jest w łazience białymi urządzeniami sanitarnymi, a jasne płytki na podłodze równoważone są drewnopodobną glazurą na ścianie. Sypialnia główna wzbogacona została o piękny, tapicerowany welurowy zagłówek, który w towarzystwie paneli ściennych w kolorze drewna bardzo podkreśla przytulność wnętrza tego pomieszczenia. Inwestor otwarty na różne doznania estetyczne zupełnie odbiegł kolorystycznie od głównego stylu i motywu tylko w drugiej łazience projektowanej w tym domu.  Zaproponowano tam płytki w kolorze niebieskim i beżowym, by łazienka dobrze komponowała się z przyległą sypialnią w podobnych kolorach. Całość z pięknym szklanym prysznicem oraz z bateriami chromowanymi sprawia niesamowite wrażenie czystości i ładu.

 

Usługi wykończeniowe i remontowe – sprawdź kto wykona najlepiej Twój projekt wnętrza domu!

W całym domu w Konstancinie Jeziornej zaplanowano zabudowę meblową na zamówienie. Piękne białe fronty przeplatane drewnianymi wstawkami miały ozdobić przedpokój, sypialnię, salon, jadalnie i kuchnię. Warto wspomnieć tu jeszcze o fioletowo-niebieskim pokoju, który posiada część sypialną oddzieloną od cześci wypoczynkowo-roboczej za pomocą przepięknej przegrody. Pokój ten ma dostęp do łazienki wykonanej w tej samej kolorystyce będącą kontynuacją pomysłu. Wszystkie pomieszczenia w domu w Konstancinie Jeziornej zostały zaprojektowane z pieczołowitością i ogromną dbałością o detale.

Do tak wymagającego i różnorodnego projektu wykończenia wnętrza domu należało zatrudnić tylko wyspecjalizowaną ekipę remontowo-budowlaną. Właściciel domu postawił na kompleksową współpracę z firmą MabaBud, której architekt zaprojektował przestreń domu w Kostancinie Jeziornej.nFirma remontowo-budowlana, która zajmuje się kompleksowym wykończeniem wnętrz domów w Warszawie i okolicach to w przypadku takiego domu najlpeszy wybór.  Pozwala to na zgranie całej koncepcji oraz terminowe wykonywanie poszczególnych elementów remontu. Nie trzeba oddzielnie umawiać elektryków, hydraulików, glazurników oraz wykonawców mebli. Wszystko może wykonać jeden wykonawca z Warszawy – firma MabaBud. Firma remontowo-budowlana z Warszawy zajęła się całym remontem: malowaniem wnętrz, zabudową meblową, położeniem glazury i białym montażem, a także instalacją hydrauliczną i instalacjami elektrycznymi. Efekt tych prac można zobaczyć na naszej realizacji „Dom w Konstancinie Jeziornej” – zapraszamu do obejrzenia efektu tych prac remontowych.