Dom w konstancinie jeziornej

Już sprawdź naszą realizację

Aranżacja wnętrza domu w Konstancinie Jeziornej – dbałość o detale

Aranżacja wnętrza domu w Konstancinie Jeziornej była przyjemnym ale również bardzo wymagającym zleceniem dla firmy MabaBud zajmującej się remontami mieszkań, domów, kamienic czy innych przestrzeni użytkowych w Warszawie i okolicach. Projekt wnętrza domu, który wykonawca otrzymał od inwestora okazał się połączeniem stylu nowoczesnego z domieszką stylu glamoure. Firma remontowo-budowlana z Warszawy zajęła się malowaniem wnętrz, zabudową meblową, położeniem glazury i białym montażem, a także instalacją hydrauliczną i instalacjami elektrycznymi.

Niezwykle modne połączenie kolorystyki i faktury drewna z białymi elementami wyposażenia sprawiły, że dom po remoncie stał się elegancki, komfortowy i bardzo funkcjonalny. Cały projekt wnętrza domu od samego początku był spójny, a koncepcja bardzo wyrazista dla ekipy wykonującej remont. Dzięki temu remont domu przebiegł bardzo sprawnie, a efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Salon, jadalnia i kuchnia – jak stworzyć piękną i wyrazistą koncepcję?

Piękny i elegancki salon połączony z białą, błyszczącą kuchnią sprzyja rodzinnym spotkaniom. Wyeksponowane, nowoczesne oprawy oświetleniowe, wygodny narożnik w delikatnych, kremowych kolorach, biały stół i krzesła w części jadalnej – to wszystko równoważone jest przez mocny akcent drewna w wysokim połysku. Dzięki tym połączeniom wnętrze salonu, jadalni i kuchni nie jest mdłe czy mało wyraziste. Świetnym urozmaiceniem tej przestrzeni jest piękna wyspa kuchenna zamontowana wraz z kuchenką elektryczną. Najważniejszym jednak i centralnym punktem w tej przestrzeni jest kominek przepięknie obudowany i wyeksponowany.

Remont domu w Konstancinie Jeziornej z firmą remontowo-budowlaną z Warszawy – spójna koncepcja i profesjonalne wykonanie

Łazienka i główna sypialnia wykończone zostały w identycznym stylu jak salon. Biała zabudowa meblowa przeplatana jest w łazience blatem w kolorze drewna, a jasne płytki na podłodze równoważone są drewnopodobną glazurą na ścianie. Do łazienki na górze prowadzą schody, które wyglądają jak zawieszone w powietrzu zwłaszcza, że poręcz przy nich wykonano ze szkła. Sypialnia główna wzbogacona została o piękny, tapicerowany welurowy zagłówek, który w towarzystwie paneli ściennych w kolorze drewna bardzo podkreśla przytulność wnętrza tego pomieszczenia.

Inwestor otwarty na różne doznania estetyczne zupełnie odbiegł kolorystycznie od głównego stylu i motywu tylko w drugiej łazience remontowanej w tym domu.  Glazurnicy z firmy MabaBud położyli tam płytki w kolorze niebieskim i beżowym. Całość z pięknym szklanym prysznicem oraz z bateriami chromowanymi sprawia niesamowite wrażenie czystości i ładu.

Usługi wykończeniowe i remontowe – sprawdź jak pięknie remontuje wnętrza domów firma MabaBud!

W całym domu w Konstancinie Jeziornej wykonano zabudowę meblową na zamówienie. Piękne białe fronty przeplatane drewnianymi wstawkami ozdobiły przedpokój, sypialnię, salon, jadalnie i kuchnię. Warto wspomnieć tu jeszcze o fioletowo-niebieskim pokoju, który posiada część sypialną oddzieloną od cześci wypoczynkowo-roboczej za pomocą przepięknej szklanej przegrody. Pokój ten ma dostęp do łazienki wykonanej w tej samej kolorystyce będącą kontynuacją koncepcji.

Wszystkie pomieszczenia w domu w Konstancinie Jeziornej zostały wyremontowane z pieczołowitością i ogromną dbałością o detale. Firma remontowo-budowlana, która zajmuje się kompleksowym wykończeniem wnętrz domów w Warszawie i okolicach to w przypadku takiego domu najlpeszy wybór.  Pozwala to na zgranie całej koncepcji oraz terminowe wykonywanie poszczególnych elementów remontu. Nie trzeba oddzielnie umawiać elektryków, hydraulików, glazurników oraz wykonawców mebli. Wszystko może wykonać jeden wykonawca z Warszawy – firma MabaBud.