Apartament w Warszawie Ul.Andersa

Już sprawdź naszą realizację

Aranżacja wnętrza mieszkania w Warszawie na ul. Andersa - dbałość o detale

Aranżacja wnętrza na ulicy Andersa w Warszawie była przyjemnym choć wymagającym zleceniem dla firmy MabaBud zajmującej się remontami mieszkań, domów, kamienic czy innych przestrzeni użytkowych. Projekt, który wykonawca otrzymał okazał się połączeniem stylu loftowego z domieszką stylu glamoure. Firma remontowo-budowlana zajęła się malowaniem wnętrz, zabudową meblową, położeniem glazury i białym montażem.

Niezwykle modne połączenie kolorystyki i faktury drewna z czarnymi, metalowymi elementami dekoracyjnymi sprawiły, że mieszkanie po remoncie stało się "miłe dla oka" i bardzo funkcjonalne. Cały projekt wnętrza mieszkania od samego początku był spójny, a koncepcja bardzo wyrazista dla ekipy wykonującej remont apartamentu.

Remont mieszkania w Warszawie - spójna koncepcja i profesjonalne wykonanie

Łazienka w szarościach z domieszką brązu wyposażona została w elegancki, prosty prysznic ze szkła i chromowanych profili. By nie zatracić całkiem piękna chromu i nie poprzestać tylko na profilach kabiny prysznicowej dodano również deszczownicę, krany i mieszalnik w kolorze srebra. Świetnym urozmaiceniem w prostej łazience stał się zamontowany fantazyjny grzejnik w kolorze czarnym. Nadał on charakteru pomieszczeniu i przypomniał o kierunku w jakim szedł projektant wnętrza.

Usługi elektryczne, remontowe, wykończeniowe - sprawdź jak pięknie remontuje wnętrza mieszkań firma MabaBud!

W całym mieszkaniu wykonano zabudowę meblową na zamówienie. Piękne czarne korpusy i fronty przeplatane drewnianymi wstawkami ozdobiły przedpokój, sypialnię i kuchnię. Pisząc zaś o kuchni nie można pominąć tu pięknej, błyszczącej ściany nad blatem, odpowiednio wyeksponowanej przez odpowiednio dobrane i zamontowane oświetlenie. Elektrycy i monterzy z firmy MabaBud to profesjonaliści, którzy wykonując zlecenia na usługi elektryczne zawsze dbają o estetykę wykonania, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo użytkowania zakładanych przez nich punktów elektrycznych.

Spójna stylistyka sprawia, że to mieszkanie w Warszawie remontowane przez specjalistów z MabaBud zaprasza do zamieszkania "od zaraz". Natomiast widocznie dopracowane detale i wszystkie szczegóły sprawiają, że zdecydowanie przy kolejnym remoncie wnętrz w Warszawie warto umówić się na współpracę z firmą Pana Mirosława Bałuka.