mieszkanie w Warszawie ul.Hubnera

Już sprawdź naszą realizację

Aranżacja wnętrza mieszkania w Warszawie na ulicy Hubnera

Aranżacja wnętrza mieszkania na ulicy Hubnera w Warszawie to kolejne udane zlecenie wykonane przez firmę MabaBud. Remonty mieszkań, domów, kamienic, apartamentów czy innych przestrzeni użytkowych w Warszawie i okolicach od lat realizowane są przez tą profesjonalną firmę remontowo-budowlaną z ogromnym sukcesem. Tym razem także wykonanie prac remontowych przebiegło szybko, rzetelnie i zadowoliło inwestorów.

Firma remontowo-budowlana z Warszawy zajęła się szpachlowaniem ścian, malowaniem wnętrz, zabudową meblową, położeniem glazury i białym montażem w łazienkach, a także instalacją hydrauliczną i instalacjami elektrycznymi w mieszkaniu. Niezwykle modne połączenie kolorystyki i faktury drewna z białymi elementami wyposażenia sprawiły, że mieszkanie po remoncie stało się eleganckie, komfortowe i bardzo funkcjonalne. Cały projekt wnętrza mieszkania przy ulicy Hubnera od samego początku był spójny, a koncepcja bardzo wyrazista dla ekipy wykonującej prace remontowe. Dzięki temu remont mieszkania w Warszawie przebiegł bardzo sprawnie, a efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania.

 

Wykończenie wnętrza salonu, jadalni i kuchni – jak stworzyć spójną koncepcję?

Projekt wnętrza mieszkania przy ul. Hubnera w Warszawie, który wykonawca otrzymał od inwestora, okazał się bardzo spójny. Wszystkie pomieszczenia zaprojektowano w stylu skandynawskim. Dużo bieli, beżu, szarości i kolorystyki drewna to główne cechy tego nurtu. Mieszkanie posiadało dużą otwarta przestrzeń, którą podzielona na trzy strefy: kuchnię, salon i strefę jadalną. Niezwykłym elementem tego pięknego mieszkania stało się siedzisko wykonane pod oknem i skrywające grzejnik. Ta pomysłowa koncepcja zachwyca prostotą i funkcjonalnością.

Piękny i elegancki salon z szarym wypoczynkiem, połączony z białą, błyszczącą kuchnią sprzyja rodzinnym spotkaniom. W części jadalnej widać: proste oprawy oświetleniowe, stół w kolorze drewna z białymi nogami, kubełkowe czarne krzesła. Przedmioty te świetnie podkreślają skandynawski styl i sprawiają, że wnętrze jest bardzo przyjazne i schludne. 

 

Remont mieszkania w Warszawie z firmą remontowo-budowlaną MabaBud

Obie łazienki i główna sypialnia wykończone zostały w identycznym stylu jak salon, jadalnia i kuchnia. W jednej z łazienek biała zabudowa meblowa przeplatana jest półkami w kolorze drewna, a jasne, szare płytki na podłodze równoważone są drewnopodobną glazurą na ścianie i na podłodze. Duże wrażenie robi łazienka z wanną. Prostokątną wannę obudowano szarą glazurą, a na ścianie położono piękne płytki o kolorze i fakturze drewnianych lameli. Całość urozmaica oryginalny grzejnik w kolorze białym powieszony nad wanną.  Glazurnicy z firmy MabaBud z precyzją i profesjonalizmem wykonali swoją pracę, a także zabezpieczyli łazienki przed wilgocią.

 

Usługi wykończeniowe i remontowe w Warszawie i okolicach

W całym mieszkaniu przy ulicy Hubnera  w Warszawie wykonano zabudowę meblową na zamówienie. Piękne białe fronty przeplatane drewnianymi wstawkami ozdobiły przedpokój, sypialnię, salon, jadalnię i kuchnię. Przedpokój w mieszkaniu zyskał niezwykłe, welurowe siedzisko z oparciem z tapicerowanych paneli, wbudowane w szafę i ozdobione oświetleniem LED.

Wszystkie pomieszczenia w tym mieszkaniu zostały wyremontowane z dużą dbałością o szczegóły. Firma remontowo-budowlana, która zajmuje się kompleksowym wykończeniem wnętrz mieszkań w Warszawie i okolicach to w przypadku takiego mieszkania był najlepszy wybór.  Pozwoliło to na zgranie całej koncepcji oraz terminowe wykonywanie poszczególnych elementów remontu. Nie trzeba było oddzielnie umawiać elektryków, hydraulików, glazurników oraz wykonawców mebli. Wszystko zostało wykonane przez jednego wykonawcę z Warszawy – firmę MabaBud.