Remont wnętrza mieszkania w Warszawie – realizacja MabaBud

Remont mieszkania w bloku to zawsze duże wyzwanie logistyczne, finansowe oraz czasowe. Wbrew pozorom łatwiej jest wyremontować pomieszczenia oddane w stanie deweloperskim niż te, które są z rynku wtórnego. Mieszkania w stanie deweloperskim są przygotowane od razu pod położenie gładzi, szpachlowanie, malowanie i położenie glazury. Mieszkania z rynku wtórnego potrzebują w pierwszej kolejności usunięcia starych mebli, potem zerwanie starych płytek i paneli podłogowych lub parkietów z drewna, a następnie wyczyszczenia ścian ze starej farby i/lub tapety.  Wszystkie te zadania są czasochłonne i powodują rozdrażnienie u sąsiadów. Firma MabaBud oferuje kompleksowe usługi remontu mieszkań w Warszawie i okolicach, a więc zajmujemy się tymi nieprzyjemnymi czynnościami w całości. Pomagamy w wykończeniu wnętrza mieszkania, a następnie sprzątamy po  ekipie budowlanej.

Niezależnie czy apartament jest z rynku pierwotnego czy z wtórnego, zawsze realizujemy remont od początku do końca w pełni profesjonalnie i z ogromną dbałością o detale. W przedstawianym na tej stronie mieszkaniu widać, w galerii zdjęć, jak nasza ekipa przywiązuje wagę do każdego szczegółu:

  • pięknie położone listwy wykończeniowe na podłogach i przy meblach,
  • wygładzone ściany,
  • porządnie pomalowane sufity,
  • dokładnie docięte płytki (kafelki, glazura),
  • dobrze schowane elementy opraw oświetleniowych,
  • idealnie wpasowane meble  kuchenne i łazienkowe
  • i elegancko zabezpieczone silikonem w pomieszczeniach takich jak łazienka i kuchnia.

Wykończenie wnętrza – Mieszkanie w Warszawie – spójna koncepcja i profesjonalne wykonanie

Aranżacja wnętrza tego mieszkania w Warszawie była przyjemnym zleceniem dla firmy MabaBud zajmującej się remontami mieszkań, domów, kamienic czy innych przestrzeni użytkowych. Projekt, który wykonawca otrzymał okazał się bardzo interesujący. Mieszkanie wygląda nowocześnie i elegancko, a zarazem lekko „zadziornie”, gdyż do tradycyjnych wzorów i kształtów inwestor dodał niezwykłą zabudowę kuchenną w kolorze niebieskim. Błyszczące fronty kuchennych mebli w oryginalnym, pięknym kolorze, dodały całości wyjątkowy styl. Wyjątkowym rozwiązaniem były także lustra na ścianie w strefie jadalnej. Montaż luster wymagał precyzji i delikatności. Całość powiększyła nieduże wnętrze pomieszczenia optycznie, a dodatkowo wzbogaciło wnętrze jadalni o kolory, bo lustra odbijają niezwykłą niebieską szafkę kuchenną.  Firma remontowo-budowlana MabaBud zajęła się tutaj malowaniem wnętrz, zabudową meblową, położeniem glazury i białym montażem. Proszę sprawdzić na zdjęciach jak idealnie ekipa poradziła sobie z łączeniem  różnej faktury płytek w łazience!

Wykończenie łazienki w mieszkaniu w Warszawie

Łazienka w szarościach z domieszką brązu i czerni wyposażona została w elegancki, prosty prysznic ze szkła i chromowanych profili. Ściany pokryte zostały glazurą w kolorze szarego kamienia oraz . Do tego dodano płytki z piękną fakturą imitującą fale, albo zagłębienia, które powstają w kleju pod wpływem pacy zębowej. Wykonano półki na kosmetyki. Całość ozdobiono odpowiednio dobranym i idealnie zamontowanych oświetleniem ledowym. Fantazyjny kształt umywalki nablatowej wzbogaca tradycyjną szafkę łazienkową i piękny blat.

Usługi remontowe, wykończeniowe – pięknie wyremontowane wnętrza mieszkań!

W całym mieszkaniu wykonano zabudowę meblową na zamówienie. Piękne czarne korpusy przeplatane drewnianymi frontami ozdobiły salon i łazienkę. Pisząc zaś o kuchni nie można pominąć tu pięknej, ściany pomiędzy dwoma częściami zabudowy kuchennej. Położono tam fantazyjnie dobrane małe płytki.

Całe mieszkanie uzupełniono również o porządne i ładne oprawy oświetleniowe. Elektrycy i monterzy z firmy MabaBud to profesjonaliści, którzy wykonując zlecenia na usługi elektryczne zawsze dbają o estetykę wykonania, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo użytkowania zakładanych przez nich punktów elektrycznych.

Wyjątkowa stylistyka sprawia, że to mieszkanie w Warszawie remontowane przez specjalistów z MabaBud zaprasza do rozgoszczenia się na długie lata. Natomiast widocznie dopracowane detale i wszystkie szczegóły sprawiają, że zdecydowanie przy kolejnym remoncie wnętrz w Warszawie warto umówić się na współpracę z firmą Pana Mirosława Bałuka.