mieszkanie Powązkowska

Już sprawdź naszą realizację

Aranżacja mieszkania w Warszawie na ulicy Powązkowskiej

Aranżacja wnętrza mieszkania na ulicy Powązkowskiej w Warszawie była kolejnym interesującym zleceniem dla firmy MabaBud zajmującej się remontami mieszkań, domów i apartamentów w kamienicach. Wykonawca otrzymał projekt, który najprościej można określić: szarość i beż. Okazał się połączeniem stylu loftowego ze stylem nowoczesnym. Firma remontowo-budowlana zajęła się malowaniem ścian, zabudową meblową, położeniem glazury i białym montażem.

Niezwykle modne połączenie kolorystyki i faktury drewna z czarnymi, metalowymi elementami dekoracyjnymi sprawiły, że mieszkanie po remoncie stało bardzo eleganckie i zachęcające do przebywania w nim na codzień. Cały projekt wnętrza mieszkania na ulicy Powązkowskiej w Warszawie od samego początku był spójny, a koncepcja bardzo wyrazista dla ekipy wykonującej wykończenie wnętrz.

 

Każdy styl jest w zasięgu naszych umiejętności – sprawdź nasze realizacje mieszkań i domów!

Niezależnie od tego jaki styl preferuje inwestor – nowoczesny, klasyczny, loft czy glamoure – firma MabaBud zawsze realizuje remont od początku do końca rzetelnie i w pełni profesjonalnie. W przedstawianym na tej stronie mieszkaniu na ul. Powązkowskiej widać, jak bardzo nasza ekipa remontowa przywiązuje wagę do każdego detalu przy wykończeniu wnętrz w Warszawie:

  • wygładzone ściany w salonie i przedpokoju,
  • dokładnie pomalowane sufity we wszystkich pomieszczeniach,
  • pięknie położona „jodełka” na podłodze,
  • porządnie docięta glazura (kafelki, płytki),
  • precyzyjnie położone listwy wykończeniowe na podłogach,
  • idealnie ukryte kable opraw oświetleniowych,
  • profesjonalnie wykonana instalacja elektryczna,
  • idealnie wpasowane meble łazienkowe i kuchenne,
  • zabezpieczone silikonem meble w pomieszczeniach takich jak łazienka i kuchnia.

 

Remonty mieszkań w Warszawie – profesjonalne wykonanie przez MabaBud

Mieszkanie na ul. Powązkowskiej to loftowa przestrzeń, wzbogacona o elemnty i faktury, które sprawiają, że apartament jest bardzo przytulny. Łazienka w kolorach brązu wyposażona została w elegancki, prosty prysznic ze szkła i chromowanych zawiasów. Do tego umieszczono tam prostą i wygodną wannę w zabudowie. Świetnym urozmaiceniem w tej prostej łazience jest glazura w kolorze drewna, której faktura imituje lamele drewniane. Całość została profesjonalnie zabezpieczona przed wilgocią.  Blat na wiszącej szafce łazienkowej uszczelniono silikonem, który niweluje wszelkie łączenia ze ścianą. Elegancka wanna również została połączona z glazurą za pomocą niewidocznego niemal silikonu.

 

Instalacje elektryczne i hydrauliczne – bezpieczne wnętrza mieszkań dzięki MabaBud!

W całym mieszkaniu wykonano zabudowę meblową na zamówienie. Piękne szarości i beże urozmaicono loftowymi, czarnymi dodatkami – jak ten w postaci przegrody szklanej pomiędzy salonem, a cześcią biurową. Wszelkie detale o które zadbała ekipa MabaBud można oglądać przy świetle dziennym lub po włączeniu światła. Oświetlenie w całym mieszkaniu również wykonali fachowcy z MabaBud. Elektrycy i monterzy z firmy remontowo-budowlanej z Warszawy to profesjonaliści, którzy wykonując zlecenia na usługi elektryczne zawsze dbają o estetykę wykonania, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo użytkowania zakładanych przez nich punktów elektrycznych.

Spójna stylistyka sprawia, że to mieszkanie na ulicy Powązkowskiej w Warszawie remontowane przez specjalistów z MabaBud zaprasza do zamieszkania „od zaraz”. Natomiast widocznie dopracowane detale i wszystkie szczegóły sprawiają, że zdecydowanie przy kolejnym remoncie wnętrz w Warszawie warto umówić się na współpracę z firmą Pana Mirosława Bałuka.