Cennik

jesteśmy otwarci na rozmowy i propozycje

Cennik usług budowlanych i remontowych

Nasza oferta zawiera zakres usług jakie świadczymy dla Klienta.
Jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa indywidualnych wymagań i potrzeb.

Wszystkie nasze działania objęte są pełnym ubezpieczeniem OC. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy znają się na swojej pracy i posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie swoich obowiązków. Nasza oferta skierowana jest do Klientów z Warszawy i okolic, gdzie do tej pory zyskaliśmy wielu usatysfakcjonowanych Klientów.

Firma udziela gwarancji na usługi w okresie 12 miesięcy od zakończenia prac.
Poniżej podajemy cennik przykładowych usług remontowo-budowlanych (nie obejmuje pełnego zakresu robót). Podane ceny prosimy traktować jako przykładowe ceny robocizny netto.

Dokładny kosztorys ofertowy sporządzamy na życzenie, po zapoznaniu się z zakresem prac w lokalu.

Cennik usług budowlanych w Warszawie

Nie od dzisiaj wiadomo, że firmy remontowo-budowlane w Warszawie mają bardzo rozbieżne oferty pod względem cen. I nie zawsze droga usługa budowlana w Warszawie będzie tą najlepszą, a najtańsza – najgorszą. Cennik usług budowlanych w stolicy dość często jest sztucznie windowany przez firmy dopiero
wchodzące na rynek.

U nas jest zupełnie inaczej. Oferowane przez nas usługi remontowo-budowlane w Warszawie nigdy nie będą miały zaporowych cen. Zależy nam na tym, by nasi klienci byli zadowoleni nie tylko z wysokiej jakości wykonanej usługi i całości obsługi, ale także z kosztu, który muszą ponieść. Ustalenie atrakcyjnych kwot nie byłoby jednak możliwe bez naszego wieloletniego doświadczenia w branży, posiadania różnych wartościowych kontaktów biznesowych i dostępu do specjalnych cen na zakup np. materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Ogólny cennik usług remontowych w Warszawie

Każda warszawska firma remontowa ma cennik uzależniony od różnych czynników. Nie tylko od doświadczenia, jakości oferowanych usług, przyjętego modelu biznesowego, ale przede wszystkim właśnie od posiadanych kontaktów biznesowych, dzięki którym dobrzy fachowcy do remontów są w stanie wynegocjować konkurencyjne ceny. Zakup materiałów czy usługi projektanta wnętrz lub nawet sam przewóz materiałów zawsze wspólnie stanowią poważną część całościowego kosztu remontu.

Ze względu na powyższe zależności trudno jest określić koszt wykończenia mieszkania w Warszawie bez posiadania szczegółowych informacji od klienta, dotyczących metrażu, zakresu prac czy rodzaju materiałów oraz standardu wykończenia. Szacunkową cenę możemy jednak ustalić podczas indywidualnej rozmowy, po której przygotujemy bezpłatną wycenę.