Malowanie Wnętrz

Sprawdź nasz Cennik

Usługi Malarskie

Usługa Cena
Malowanie farbą emulsyjną (dwukrotne) – w jednym kolorze 16 – 24 zł/m2
Malowanie drzwi 100 – 180 zł/m2
Malowanie okien skrzynkowych 160 – 250 zł/m2
Malowanie okien zespolonych 140 – 200 zł/m2
Malowanie grzejników żeberkowych 25 – 35 zł/m2
Malowanie rur 15 – 25 zł/m2
Skrobanie ścian i sufitów ze starych farb 17 – 25 zł/m2
Mycie ścian i sufitów 9 – 15 zł/m2
Tapetowanie ścian 40 – 70 zł/m2
Gruntowanie ścian i sufitów 3,20 – 4,50 zł/m2
Wygładzanie ścian i sufitów (3-krotne ze szlifowaniem) 25 – 36 zł/m2
Montaż narożników aluminiowych 25 – 33 zł/szt
Zerwanie starych tapet 15 – 20 zł/m2

Malowanie mieszkań Warszawa – malowanie ścian cena za m2

Nakładanie kolorów to końcowa czynność malowania, ale początkowa jeśli chodzi o wykończenie wnętrza. Cały proces należy rozpocząć od przygotowania ścian. Jeżeli mieszkanie było użytkowane, to w pierwszej kolejności konieczne jest skrobanie starych farb oraz zdejmowanie naklejonych tapet. Często zdarza się, że podczas takich robót uwidaczniają się pęknięcia, nierówności czy pozostałości jeszcze wcześniejszych kolorów.

Podczas malowania mieszkań w Warszawie, także oddanych w stanie deweloperskim, często okazuje się, że choć wydawałoby się, że mają odpowiednio przygotowane ściany, również wymagają takich prac. Po uzyskaniu pożądanej powierzchni, a więc jej odkurzeniu i umyciu, przed malowaniem należy ją odpowiednio zagruntować. Specjalna substancja, nałożona wałkiem lub pędzlem wpłynie na lepsze przyleganie farb nawierzchniowych i gładzi gipsowej do ścian i sufitów.

Na jakość malowania niebagatelny wpływ mają nie tylko umiejętności pracownika, ale także odpowiedni dobór sprzętu (wałków i pędzli) jak również samej farby. Należy pamiętać, że ściany i sufity malujemy minimum dwukrotnie, co wpływa nie tylko na dokładne pokrycie kolorem powierzchni, ale wydobywa przyjemną dla oka barwę.

Malowanie ścian cena w Warszawie 

Malowanie mieszkania to nie tylko nadawanie kolorów ścianom i sufitom. To także renowacja drzwi, okien, grzejników. Należy pamiętać, że takie „detale” decydują o wrażeniach estetycznych całego pomieszczenia. Często ich odmalowanie nadaje im drugiego życia – nawet najstarsze, drewniane elementy, po odpowiedniemu liftingowi nadają charakteru dla całego mieszkania. W Warszawie i okolicach oferujemy nasze profesjonalne usługi w tej dziedzinie. Malowanie ścian proponujemy w dobrej cenie, a usługa zawsze wykonana jest precyzyjnie i terminowo.

Ile zatem kosztuje malowanie mieszkań w Warszawie?

Choć samo malowanie wydaje się prostym i tanim procesem, to jednak na końcowy efekt niebagatelny wpływ ma odpowiednie przygotowanie ścian i sufitów, korzystanie z dobrych preparatów jak również powierzenie wykonanawstwa doświadczonym pracownikom. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy MabaBud, która nieprzerwanie od 1991 roku zajmuje się m.in. malowaniem ścian i kompleksowymi remontami w Warszawie. Sprawdź również ile kosztuje układanie paneli podłogowych, położenie płytek, układanie gresu czy instalacje wodno-kanalizacyjne i instalacje elektryczne wykonane przez naszą ekipę remontowo-budowlaną.