Usługi elektryczne

Sprawdź nasz cennik

Usługi Elektryczne

Usługa Cena
Wykonanie instalacji – punktu: elektrycznego, telefonicznego, antenowego, itp. 85 – 115 zł/pkt
Montaż gniazd: elektrycznych, przełączników, telefonicznych, antenowych, itp. 18 – 35 zł/szt
Montaż wentylatora 55 – 95 zł/szt
Montaż opraw oświetleniowych: halogeny, kinkiety, żyrandole, itp. (standard) 95 – 200 zł/szt
Demontaż starych instalacji elektrycznych 65 – 95 zł/pkt
Demontaż starych opraw oświetleniowych: halogeny, kinkiety, żyrandole, itp. 25 – 45 zł/szt

Usługi elektryczne – ceny

Usługi elektryczne naszej firmy opierają się na najwyższej jakości i doskonałej precyzji, dzięki czemu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Koszt instalacji elektrycznej pozwala klientom oszacować, jakie wydatki są związane z daną czynnością oraz postawić na unikalne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzi.

Usługi elektryczne Warszawa – Cennik

Cennik usług elektrycznych jest kwestią niezwykle ważną dla każdego klienta. W naszej firmie znajdą Państwo atrakcyjny zakres cenowy, który zachęca do zapoznania się z ofertą. Cennik elektryka obejmuje wartości przybliżone, które są zależne od danej usługi i oczekiwań klientów. Instalacje elektryczne są wykonywane przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę w zakresie wykonywania zadań prawidłowo i efektywnie.

Instalacje elektryczne – ceny

Instalacje elektryczne cennik zawierają szacunkowe koszty, z jakimi powinien się liczyć odbiorca. Jeśli chodzi o wykonanie instalacji, ceny bazują w granicach 65-85 zł/pkt. W przypadku montażu gniazd koszty wynosić mogą od 15 do 28 zł/szt. Montaż wentylatora to koszt rzędu 45-85 zł/szt, natomiast zamontowanie opraw oświetleniowych wynosi 45-95 zł/szt. Cennik usługi elektryczne wskazuje także na możliwość skorzystania z demontażu starych instalacji elektrycznych (50-65 zł/pkt) oraz starych opraw oświetleniowych (15-35 zł/szt), takich jak halogeny, żyrandole, czy też kinkiety.

Wykonanie instalacji elektrycznej

Wykonanie instalacji elektrycznej Warszawa jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie powierzyć te zadania specjalistom znającym się na tych czynnościach. Nasza firma oferuje skorzystanie z usług fachowców doświadczonych i działających dokładnie oraz sprawnie. Niezwykle ważne jest dla nas zadowolenie każdego Klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z zapałem i zaangażowaniem. Terminy realizacji oraz zakres usług ustalany jest indywidualnie z odbiorcą, dzięki czemu może on zapoznać się z cenami oraz dostosować ofertę do swoich potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług takich jak: wykończenie mieszkania czy remont mieszkania. Zobacz wszystkie nasze cenniki usług remontowo-budowlanych. Sprawdź ile kosztuje układanie paneli podłogowych, położenie płytek, malowanie ścian, czy instalacje wodno-kanalizacyjne.