Usługi Parkieciarskie

Sprawdź nasz Cennik

Usługi parkieciarskie

Usługa Cena
Usunięcie starego parkietu 25 – 35 zł/m2
Zerwanie starej wykładziny 15 – 35 zł/m2
Zerwanie starych płytek PCV 18 – 45 zł/m2
Układanie wykładziny dywanowej 30 – 58 zł/m2
Układanie wykładziny PCV 35 – 60 zł/m2
Układanie wykładziny przemysłowych PCV ze zgrzewaniem złączy 40 – 80 zł/m2
Układanie paneli podłogowych 55 – 75 zł/m2
Montaż listew przypodłogowych 20 – 35 zł/mb
Układanie parkietu 55 – 85 zł/m2
Cyklinowanie – podkład – lakierowanie ( olejowanie ) 2x 50 – 65 zł/m2
Montaż listew przypodłogowych – cokoły do wys. 10cm 24 – 38 zł/mb
Równanie posadzki masą samopoziomującą 30 – 55 zł/m2

Usługi parkieciarskie Warszawa – Cennik 

Cena układania paneli uzależniona jest od powierzchni i rodzaju podłogi. Układanie paneli podłogowych w Warszawie wynosi około kilkudziesięciu złotych za metr kwadratowy. Układanie parkietu to zbliżony koszt. Nasz cennik pozwoli Państwu poznać koszty układania paneli, parkietu i wykładziny dywanowej oraz innych niezbędnych prac związanych z usługami parkieciarskimi.

Układanie paneli podłogowych Warszawa

Ile kosztuje układanie paneli w Warszawie? Samo układanie kosztuje kilkadziesiąt złotych za metr kwadratowy. Cena całej usługi zależy od tego, czy panele podłogowe mają być układane na gotowym i odpowiednio przygotowanym podłożu i od rodzaju paneli. Ponadto warto od razu zastanowić się nad nieodłącznym elementem każdej podłogi, jakim są listwy przypodłogowe. Cennik przedstawia koszt montażu paneli podłogowych oraz pozostałych usług towarzyszących.

Układanie parkietu Warszawa

Parkiet to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią ponadczasowe wykończenia wnętrz. Ogromną zaletą parkietu jest to, że w przypadku jego zniszczenia Klient ma dwie możliwości – odnowienie podłogi lub jej wymianę. Usunięcie starego parkietu nie jest kosztowne i pozwala na całkowitą odmianę wnętrza poprzez ułożenie nowego parkietu lub innego materiału. W przypadku starego parkietu wymiana podłogi nie jest jednak konieczna. Można zdecydować się na jej odnowienie. Klienci, którzy potrzebują odświeżenia parkietu, a nie jego całkowitej wymiany mogą zdecydować się na usługę cyklinowania i lakierowania.

Cyklinowanie podłogi Warszawa

Cyklinowanie polega na zdarciu-usunięciu wierzchniej warstwy podłogi (czyli szlifowaniu). Następnie na parkiet nakładany jest podkład, a na koniec przeprowadzane jest lakierowanie. Pozwala to na całkowitą zmianę oblicza starej i zniszczonej podłogi, która po cyklinowaniu wygląda jak nowa. To ogromna zaleta drewnianego parkietu. Cyklinowanie nie jest jednak tak proste, jak mogłoby się wydawać. Niewłaściwie przeprowadzone może skutkować zniszczeniem podłogi. Dlatego warto zlecić remont mieszkania doświadczonej firmie, w której usługami parkieciarskimi zajmują się fachowcy,