o firmie

co nas wyróżnia

O firmie

MabaBud to firma remontowo-budowlana, która działa na rynku od 1991 roku w Warszawie i okolicach. Zajmuje się remontami i kompleksową adaptacją wnętrz w rezydencjach, domach, apartamentach i mieszkaniach.

Wieloletnia działalność na rynku i odpowiednie kwalifikacje pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie, dostosowując się do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Zwracamy szczególną uwagę na dokładność i terminowość oddawanych przez nas prac i wykończenia wnętrz. Podejmujemy się różnego rodzaju nawet najbardziej niekonwencjonalnych rozwiązań.

Wszystkie nasze działania objęte są pełnym ubezpieczeniem OC.

Na życzenie naszych Klientów wykonujemy również kompleksową realizację inwestycji: projekty i aranżacje wnętrz, służymy poradą w doborze materiałów budowlanych, mebli oraz całego wyposażenia.

Ważnym filarem firmy „MabaBud” są jej pracownicy – niektórzy – z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży remontowo-budowlanej. Są to wykwalifikowani fachowcy, którymi z racji długoletniej praktyki jak i cech osobistych można całkowicie zaufać.

Dzięki solidnemu i terminowemu realizowaniu zawartych umów, Firma zyskała referencje i doskonałą opinię wśród dotychczasowych Klientów.

Wykonane przez nas prace na podstawie aranżacji i projektów we współpracy z architektami, zostały opublikowane w czasopismach branżowych m.in.: „Dobre Wnętrze”, „Ładny Dom”, „VILLA” oraz francuskiej wersji „Elle Decoration”.