Usługi murarskie i tynkarskie

Usługa Cena
Murowanie ścianek działowych do gr. 12cm. z Ytong 95 – 125 zł/m2
Tynkowanie ścian 50 – 60 zł/m2
Wyburzanie ścian działowych do gr. 18cm. 105 – 130 zł/m2
Montaż pustaków szklanych – luxfery 280 – 380 zł/m2
Skucie tynku 35 – 65 zł/m2
Uzupełnienie ubytku tynku – bruzd po wyburzonych ścianach 38 – 50 zł/mb
Wykonanie wylewki samopoziomującej 35 – 50 zł/m2
Demontaż drzwi i ościeżnicy 90 – 200 zł/szt
Montaż drzwi wewnętrznych i ościeżnicy 280 – 380 zł/szt
Montaż parapetów wewnętrznych 150 – 270 zł/mb

Murowanie i tynkowanie Warszawa – cennik

Oferujemy szeroką gamę usług murarskich i tynkarskich w Warszawie. Mamy już prawie 30-letnie doświadczenie w branży, a nasi pracownicy mogą poszczycić się długoletnią praktyką, co pozwala im profesjonalnie służyć klientom. Na tej stronie możesz także znaleźć cennik murowania oraz zapoznać się z ceną tynkowania w formie tabelki, jeśli taka wersja bardziej Tobie odpowiada.

Murowanie Warszawa

Usługi murarskie w Warszawie wyceniamy w zależności od rodzaju wykonywanego zadania. Oferujemy murowanie ścianek działowych, maksymalnie do grubości 12 cm, w cenie wahającej się w przedziale 65-95 złotych za m2. Z kolei jeśli w roli ściany widzisz pustaki szklane, popularne luksfery, zamontujemy je Tobie za 200-300 zł/m2. Przy murowaniu ścian wykorzystujemy beton komórkowy szanowanej marki Ytong. 

Do odpowiedniego przygotowania podłogi, jesteśmy w stanie wykonać wylewkę samopoziomującą dobrej jakości, co kosztuje od 20 do 40 złotych za m2. Może chcesz wmontować drzwi wewnętrzne i ościeżnicę? W porządku – nasza ekipa podejmie się tego zadania po atrakcyjnej cenie 230-380 złotych za montowaną sztukę. Wstawiamy również parapety wewnętrzne, podstawę schludnie urządzonego pomieszczenia. Ta usługa kosztuje między 75 a 170 złotych za metr bieżący.

Poza murowaniem i montażem, oferujemy rozbiórkę. Jeśli chcesz wyburzyć ściany działowe, wykonamy to do grubości ściany wynoszącej 18 cm., w cenie 55-110 złotych za m2. Przyszedł czas by wymienić lub po prostu usunąć drzwi wewnętrzne z ościeżnicą? Wybierz usługę demontażu, a spełnimy Twoją potrzebę w cenie 60-150 złotych za demontowaną sztukę drzwi.

 Tynkowanie mieszkań Warszawa – cennik

W swoim asortymencie mamy również usługi tynkarskie. Koszt tynkowania ścian waha się w przedziale 30-40 złotych za metr kwadratowy. Jeśli oczekujesz skucia tynku, np. po uprzednim nieprofesjonalnym położeniu go przez inną firmę, zajmiemy się tym po cenie za m2 wynoszącej 24-45 zł/m2. Jak wiadomo, tynk niestety czasem odpada od ściany. Na szczęście potrafimy temu zaradzi, uzupełniając go – kosztuje to zaledwie 25-40 złotych za metr bieżący, a może uratować wygląd pomieszczenia. Podobna cena tynkowania obowiązuje za uzupełnianie bruzd po wyburzonych ścianach. Firma Mababud świadczy kompleksowo usługi takie jak: remont mieszkania lub domu oraz wykończenia wnętrz w Warszawie i okolicach. 

Zobacz wszystkie nasze cenniki usług remontowo-budowlanych. Sprawdź ile kosztuje układanie paneli podłogowych, ułożenie płytek, malowanie ścian, czy instalacje wodno-kanalizacyjne i instalacje elektryczne.