Usługi gipsowe

Sprawdź nasz Cennik

Usługi gipsowe

Usługa Cena
Montaż sufitów podwieszanych z płyt gipsowo-kartonowych na stelażu 110 – 180 zł/m2
Montaż ścianek z płyt gipsowo-kartonowych na stelażu 90 – 150 zł/m2
Montaż płyt gipsowo-kartonowych na klej – ściany (suchy tynk) 55 – 95 zł/m2
Montaż płyt gipsowo-kartonowych na stelażu – ściany (suchy tynk) 70 – 120 zł/m2
Montaż płyt gipsowo-kartonowych na stelażu z wełną, folią – ocieplenie poddasza 95 – 250 zł/m2
Montaż belek z płyt gipsowo-kartonowych 200 – 350 zł/mb
Montaż sztukaterii 35 – 75 zł/mb
Wklejenie siatki na pęknięcia 30 – 40 zł/mb
Położenie gładzi gipsowej – wygładzanie ścian i sufitów (3-krotne ze szlifowaniem) 25 – 36 zł/m2
Szpachlowanie łączeń między płytami gipsowo-kartonowymi 25 – 40 zł/mb

Usługi gipsowe Warszawa – Cennik

Cena robocizny karton gipsu nie obejmuje pełnego zakresu oferowanych usług. Podane ceny, są jedynie przykładowymi wartościami cen netto. Dokładny kosztorys każdorazowo sporządzany jest na życzenie klienta, po wstępnych oględzinach tzw. wizji lokalnej, czyli wizycie w miejscu, które ma być poddawane remontowi. Końcowa cena, to składowa wielu czynników, którymi mogą być m.in. zakres wykonywanych prac, wielkość zlecenia, lokalizacja w której wykonywana jest nasza usługa. Ponadto w ofercie można znaleźć takie usługi jak, klejenie płyt gipsowych na ścianie – cena także uzależniona jest od zakresu prac. Usługi gipsowe warszawa cennik – nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego – jego treść służy jedynie celom informacyjnym dotyczącym cennika zabudowy gk.

Montaż płyt gipsowo kartonowych 

Montaż płyt gk Warszawa, najczęściej wykorzystywany jest w budowie podwieszanych sufitów i ścian działowych, a także jako forma okładziny ściennej lub jako postać zastępcza tynku tradycyjnego. Montaż płyt gipsowych na suficie jest znacznie łatwiejszy i szybszy niż w przypadku korzystania ze standardowej technologii. Dodatkowo na placu budowy panuje porządek i ład, ponieważ nie jest wymagana do tego zaprawa murarska i woda. Płyta gipsowo-kartonowa swoje początki miała w Stanach Zjednoczonych. Powstała dzięki systemowi lekkiej zabudowy, który był tam stosowany. Polegał na pokrywaniu drewnianych stelaży ścian, znajdujących się we wnętrzach budynków, kilkoma warstwami gipsu.

Kładzenie gładzi gipsowej

Gładź gipsowa, to rodzaj struktury nakładanej na mokro, co sprawia, że największą jej zaletą jest brak wszechobecnego pyłu, a dzięki temu pozwala to na zaoszczędzenie czasu. Gładź gipsowa umożliwia uzupełnienie ubytków na ścianie, wyrównanie jej oraz wstępne przygotowanie do malowania. Korzystając z profesjonalnych produktów, a także techniki, dzięki której jest aplikowana, można uzyskać doskonałe efekty, oraz ściany gładkie niczym tafla lodu. Mababud realizuje usługi takie jak: remont domu oraz wykończenia wnętrz w Warszawie i okolicach. Sprawdź również ile kosztuje układanie paneli podłogowych, położenie płytek, układanie gresu czy malowanie ścian, instalacje wodno-kanalizacyjne i instalacje elektryczne.