Usługi murarskie i tynkarskie

» murowanie ścian działowych
» tynkowanie
» wylewanie posadzek
» wykonanie nadproży
» wyburzenia ścian działowych
» skucie tynków
» montaż pustaków szklanych – luxferów
» wykonanie wylewek samopoziomujących
» montaż drzwi i ościeżnic-futryn
» montaż parapetów wewnętrznych

Usługi posadzkarskie, parkieciarskie, cykliniarskie, itp…

» układanie wszelkiego rodzaju parkietów
» układanie paneli podłogowych
» cyklinowanie parkietu
» lakierowanie i olejowanie parkietów
» montaż listew przypodłogowych
» układanie wykładzin dywanowych
» układanie wykładzin PCV – również ze zgrzewaniem złączy
» zerwanie starych: parkietów, wykładzin, itp…
» wylanie masy samopoziomującej

Usługi glazurnicze, itp…

» układanie: glazury, terakoty, gresu, mozaiki, marmuru kamienia, itp…
» szlifowanie narożników zewn. glazury, terakoty, gresu, kamienia
» montaż cokołów ceramicznych
» skucie starych płytek i wyrównanie podłoża
» wykonanie różnego rodzaju półek z glazury
» obmurowanie wanien, brodzików
» murowanie brodzików z izolacją
» biały montaż

Wykonanie nowych i modernizacja istniejących instalacji

» hydraulicznych
» elektrycznych
» telefonicznych
» alarmowych
» klimatyzacyjnych
» komputerowych
» montaż osprzętu elektroinstalacyjnego

Zabudowy gipsowo-kartonowe

» montaż ścian działowych z płyt gk
» montaż sufitów podwieszanych z płyt gk
» montaż belek z płyt gk
» montaż słupów z płyt gk
» ocieplenia ścian i sufitów – poddaszy
» montaż sztukaterii

Projekty i aranżacje wnętrz

» architekt – projektant /ewentualnie jako „Inwestor Zastępczy”
» bezpośredni kontakt z Inwestorem
» nadzór autorski i wykonawczy
» zakupy wyposażenia wnętrz: ceramiki, art. sanitarnych, mebli, sprzętu AGD, itp

Usługi malarskie, tapeciarskie, itp…

» malowanie: ścian, sufitów, okien, grzejników, rur, drzwi
» tapetowanie ścian i sufitów
» gruntowanie ścian i sufitów
» gładź gipsowa – wygładzanie ścian i sufitów – sztablatura

Montaż sufiów podwieszanych z płyt mineralnych
Montaż urządzeń sanitarnych
Montaż okien, parapetów oraz drzwi – różnych typów
Montaż karniszy, firan, żaluzji, rolet
Montaż szafek kuchennych, szaf wnękowych, bibliotek itp…
Sprzątanie wyremontowanego lokalu
Wywóz gruzu – kontenerem
Wszelkie inne prace związane z wykończeniem wnętrz danych lokali

Wykończenia wnętrz Warszawa i okolice – wykończenie mieszkań Warszawa

Wielu inwestorom wydaje się, że samodzielne wykończenie wnętrz jest znacznie tańsze niż skorzystanie z usług fachowców. Może tak być jeżeli sam jesteś fachowcem z dziedziny usług remontowo-budowlanych. Jednak, jeżeli nie posiadasz żadnego doświadczenia w wykończeniu mieszkania, domu, apartamentu czy biura, to przygoda z remontem może skończyć się większym nakładem finansowym. Jeżeli konieczny jest szybki remont lub większość prac i tak musi poprawić profesjonalna firma to warto zastanowić się nad kompleksowym wykończeniem wnętrz, czyli tak zwanym wykończeniem pod klucz. Jeżeli szukasz specjalistycznego wykonawcy wykończenia wnętrz w Warszawie lub okolicach, jesteś we właściwym miejscu. Jako firma remontowo-budowlana MabaBud działamy na rynku od 1991 roku z ogromnymi sukcesami na koncie.

Wykończenie wnętrz: mieszkania, lokalu, apartamentu, domu, kamienicy

W firmie MabaBud nie zamykamy się na Klientów. Jesteśmy podmiotem, który wykończenia wnętrz realizuje na rzecz Klientów indywidualnych, zawsze przykładając ogromną wagę do dokładności i terminowości. Sprawdzając nasze realizacje z Warszawy, Konstancina i innych miejscowości w okolicach warto przyjrzeć się detalom wykończenia widocznym na zdjęciach. Przekonacie się wowczas Państwo, że dbałość o szczegóły przy remoncie to dla nas podstawa.

Wykończenie pod klucz Warszawa

Decydując się na nasze usługi, możecie Państwo liczyć na profesjonalne:

wykończenie domów,

wykończenie mieszkań,

wykończenie kamienic,

wykończenie rezydencji,

wykończenie apartamentów.

Realizujemy różne usługi najwyższej jakości, w tym: wykończenie pod klucz, wykończenie do stanu deweloperskiego. Zdecydowanie polecamy się przy kompleksowych usługach wykończeniowych, gdyż dzięki temu możemy zapewnić inwestorom terminowość i rzetelność wykonanych prac. Dzięki zleceniu nam wszystkich robót wykończeniowych na raz, sprawiacie Państwo, że my możemy kontrolować czas wykonywania poszczególnych etapów prac. To zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy przy każdym remoncie.

Kompleksowe wykończenia wnętrz – Warszawa i okolice

Zajmujemy się kompleksową adaptacją wnętrz, dlatego z powodzeniem wykonamy remonty mieszkań i wykończenia domów,a także poszczególnych pomieszczeń m.in.: łazienki, kuchni, salonu, holu, korytarza i innych.

Wykończenie wnętrz w Warszawie i okolicach wykonujemy dla domów, mieszkań, apartamentów, rezydencji i innych.

Realizujemy następujące usługi:

  • malowanie wnętrz,
  • usługi glazurnicze,
  • usługi murarskie i tynkarskie,
  • usługi gipsowe (m.in. zabudowy),
  • usługi parkieciarskie,
  • usługi hydrauliczne,
  • usługi elektryczne,
  • dodatkowe usługi (np. sprzątanie lokalu, montaż okien i parapetów, nadzór, projekt, montaż karniszy, firan, żaluzji, rolet, montaż mebli, wywóz gruzu i inne).

Na życzenie Klientów zajmujemy się też całą realizacją inwestycji od projektu, przez aranżację, aż po pomoc w wyborze materiałów budowlanych, mebli i sprzętów.

Wykończenia wnętrz Warszawa – Wykończenie mieszkania Warszawa

Siedziba naszej firmy znajduje się w stolicy przy ulicy F. Kawy 44/7. Dlatego wykończenia wnętrz realizujemy głównie na terenie Warszawy i okolic. Nie zamykamy się jednak na inne regiony Mazowsza. Zawsze są to usługi wykończenia wnętrz świadczone na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze działania są również objęte pełnym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej (OC).

Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy klienci byli zadowoleni z naszej pracy. Działamy na rynku od tylu lat, że mamy ugruntowaną pozycję na rynku, tysiące zrealizowanych inwestycji i równie wiele zadowolonych z naszych usług Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami wnętrz oraz opiniami i rekomendacjami naszych Klientów. Wykończenie pod klucz Warszawa, wykończenie mieszkania Warszawa, wykończenie wnętrz Warszawa, remonty i wykończenie, firma remontowo-budowlana MabaBud – takie słowa kluczowe warto wpisać w wyszukiwarkę, gdy się nas szuka. 

Wykończenie wnętrz warszawa

Ile kosztuje wykończenie mieszkania Warszawa, a ile wykończenie domu w Warszawie?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje wykończenie domu, mieszkania czy innego budynku. Nie ma bowiem dwóch takich samych inwestycji. W swojej pracy dostosowujemy się do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Na cenę wykończenia wnętrz w Warszawie i okolicach ogromny wpływ ma również jakość i rodzaj użytych materiałów.

Oczywiście przygotowaliśmy dla naszych Klientów orientacyjny cennik poszczególnych usług wykończeniowych realizowanych przez firmę MabaBud. Przed rozpoczęciem inwestycji jesteśmy też w stanie podać Klientowi, z jakim wydatkiem musi się liczyć. W tym celu należy skontaktować się z naszą firmą. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00 (tel. +48 601 22 24 12, biuro@mababud.com.pl). Pomaga to określić budżet niezbędny na remont i aranżację.

Wykończenie pod klucz Warszawa – koszt wykończenia domu – wykończenie mieszkania Warszawa

Jeżeli zależy Państwu, aby zrealizować wykończenie mieszkania pod klucz Warszawa, podobnie jak domu, koszty są wyższe, aniżeli jest to w przypadku stanu deweloperskiego. Jednak wydatek jest różny i zależny od wielu czynników.

Nasi Klienci mogą kierować się cennikiem wykończenia wnętrz, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Proszę pamiętać, że aby oszacować budżet potrzebny na wykończenie wnętrz, pod uwagę należy wziąć wiele czynników, które nie zawsze są zależne od firmy budowlanej.

Liczy się również standard wykończenia preferowany przez zamawiającego. Licząc mocno szacunkowo, w wersji minimum wykończenie wnętrz kosztuje ok. 1000 zł za metr kwadratowy. Koszt wykończenia mieszkania lub domu rośnie przy decyzji o użyciu materiałów z górnej półki. Wówczas cena za metr kwadratowy może wynieść nawet 2000 zł lub więcej.

Nowoczesne wykończenia wnętrz Warszawa – wykończenie pod klucz Warszawa

Jesteśmy otwarci na niekonwencjonalne rozwiązania. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i najlepszej kadrze pracowników jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu i wykonać nawet najbardziej skomplikowane prace. Wykończenia wnętrz są jedną z naszych specjalizacji i mamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, nieprzerwanie poszerzając grono zadowolonych Klientów.

Jesteśmy zgranym zespołem, świadczącym kompleksowe usługi. Możemy zająć się samymi pracami w obszarze wykończenia, ale też innych usług. Dlatego zajmiemy się też projektem i wykonamy aranżację wnętrz, a nawet służymy pomocą w wyborze optymalnych materiałów budowlanych, mebli i wyposażenia.

Mieszkanie w Warszawie ul. Andersa