Prace murarskie oraz tynkarskie przy remontach:

» wyburzenie ścianek działowych
» skucie istniejących tynków
» murowanie ścianek działowych
» tynkowanie wymurowanych ścian i istniejących
» wykonanie nadproży nad otworami drzwiowymi
» wylewanie wylewek samopoziomujących
» wylewanie posadzek betonowych
» wykucie i krycie bruzd

Prace glazurnicze, itp….
przy remoncie:

» skucie istniejących płytek
» gruntowanie i wyrównanie podłoża» cyklinowanie parkietu
» ułożenie płytek: gresu, glazury, terakoty, mozaiki, kamienia, itp…
» szlifowanie narożnika zewnętrznego – płytki: gresu, glazury, terakoty, kamienia
» montaż ceramicznych cokołów
» wykonanie brodzików z izolacją na poziomie posadzki
» wymurowanie obudowy wanny – brodzika
» wykonanie półek z płytek
» montaże urządzeń sanitarnych

Roboty malarskie, tapeciarskie, itp…
przy pracach remontowych:

» gruntowanie sufitów i ścian
» wygładzanie ścian i sufitów (gładź gipsowa)
» renowacja – malowanie: ścian, sufitów, drzwi, okien, grzejników, rur, itp..
» tapetowanie ścian

Zabudowy gipsowo-kartonowe
przy remoncie:

» montaż belek z płyt gipsowo-kartonowych
» wykonanie sufitów podwieszanych z płyt gk
» montaż ścian działowych z płyt gk
» remont ocieplenia ścian i sufitów na poddaszach
» montaże sztukaterii i profili – listew dekoracyjnych

Remont i modernizacja
istniejących instalacji:

» elektrycznych
» hydraulicznych
» alarmowych
» telefonicznych
» komputerowych
» klimatyzacyjnych
» montaże osprzętu elektroinstalacyjnego

Prace posadzkarskie, parkieciarskie, cykliniarskie, itp…podczas renowacji – remontu:

» demontaż starych parkietów, wykładzin, itp…
» wylanie mas samopoziomujących
» ułożenie paneli podłogowych
» układanie parkietów
» cyklinowanie parkietów
» lakierowanie oraz olejowanie parkietów
» montaże listew przypodłogowych (przyściennych)
» ułożenie wykładzin dywanowych
» ułożenie wykładzin PCV – ze zgrzewaniem złączy

Aranżacje oraz projekty wnętrz do remontu lokali:

» architekt – projektant wnętrz
» nadzory autorskie oraz wykonawcze
» bezpośredni kontakt z Inwestorem i wykonawcą
» ewentualne zaopatrzenie w materiały i wyposażenie wnętrz np.: materiałów budowlanych, ceramiki, armatury sanitarnej, mebli, sprzętu AGD, itp

Montaże: okien, drzwi i ościeżnic-futryn, parapetów wewnętrznych
Montaże: karniszy, firan, żaluzji, rolet
Podstawienie kontenera – załadunek i wywóz gruzu – po remonciet
Montaże sufitów podwieszanych z płyt mineralnych
Kompleksowe sprzątanie po wykonaniu remontu
Inne prace związane z remontem wnętrz lokalu mieszkalnego

Remonty mieszkań Warszawa i okolice – Kompleksowe remonty Warszawa

Remont mieszkania, apartamentu czy domu można wykonać osobiście lub z pomocą kogoś z bliskich. To prawda, ale każdy chce, aby jego lokal mieszkalny lub użytkowy był idealny. Jest to kluczowe dla wysokiego komfortu użytkowników. Jeżeli szukasz firmy, która wykona remont starego domu, mieszkania, apartamentu czy lokalu w kamienicy w Warszawie lub okolicach – jesteś we właściwym miejscu. Jako firma MabaBud realizujemy kompleksowe usługi remontowe w centralnej Polsce nieprzerwanie od ponad 30 lat. Tak, początek naszej misji w świadczeniu usług remontowych miał miejsce w 1991 roku! Remonty i wykończenie wnętrz to nasza praca i pasja zarazem.

Kompleksowe remonty Warszawa to usługa obejmująca przeprowadzenie remontu mieszkań lub modernizacji domów, lokali w kamienicach czy też apartamentów w nowych blokach deweloperskich w Warszawie i okolicach. Taka usługa może obejmować wiele działań, takich jak: malowanie, układanie podłóg, wymianę instalacji elektrycznej, modernizację łazienek czy kuchni, a także prace murarskie czy stolarskie. Kompleksowość takiej usługi oznacza, że cały proces remontowy jest realizowany przez jedną firmę, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy dla klienta. Z nami nie ma obaw o terminowość. Nie trzeba martwić się o umawianie hydraulika, elektryka czy glazurnika, gdyż wszyscy fachowcy pracują w naszej firmie remontowo-budowlanej. Dzięki temu remont mieszkania Warszawa czy remont domu, albo apartamentu przebiega płynnie i zadowalan najbardziej wymagających Klientów.

Remont mieszkania Warszawa – jakie prace wykonujemy?

Jesteśmy firmą, która działa kompleksowo. Możemy wyremontować całe budynki, w tym kamienice czy domy. Oczywiście jesteśmy też otwarci na Klientów, którzy potrzebują pełnego remontu mieszkania w Warszawie i okolicach, ale nie tylko. Realizujemy wiele usług, które dotyczą remontu konkretnego pomieszczenia. Dlatego wykonujemy na rzecz naszych Klientów:

remonty łazienki,
remonty kuchni,
remonty salonu,
remonty sypialni,
remonty korytarzy i wszystkich innych pomieszczeń.

Za każdym razem pracujemy tak samo. Jesteśmy profesjonalną firmą, która zawsze na pierwszym miejscu stawia najwyższą jakość usług remontowych. Jednocześnie przykładamy ogromną wagę do terminowości. Punktualność to cenna zaleta nie tylko u pracowników biurowych. Punktualna ekipa budowlana to skarb – my cenimy Twój czas!

Kalkulacja, kosztorys remontu, czyli ile kosztuje remont mieszkania Warszawa lub remont domu Warszawa?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje remont mieszkania czy domu w Warszawie. Wszystko zależy od zakresu i skali prac, ale też użytych materiałów. Jesteśmy firmą, która zajmuje się wszystkim od początku do końca. Pośród naszych usług znajdują się m.in:

  • prace murarskie oraz tynkarskie (m.in. wyburzanie ścianek działowych, kucie tynków, murowanie ścianek, tynkowanie, wykonanie nadproży, wylewanie wylewek samopoziomujących i posadzek betonowych, kucie bruzd);
  • prace glazurnicze (m.in. sucie płytek, gruntowanie i wyrównywanie podłoża, układanie glazury, gresu czy terakoty, szlifowanie narożników, montaż cokołów, wykonanie brodzików, wymurowanie obudowy wanny, montaż urządzeń sanitarnych);
  • roboty malarskie i tapeciarskie (m.in. gruntowanie sufitów i ścian, gładź gipsowa, renowacja powierzchni, tapetowanie ścian);
  • zabudowy gipsowo-kartonowe (m.in. podwieszane sufity, belki z płyt g-k, montaż ścianek działowych, remont ścian i sufitów, montaż sztukaterii);
  • remont i modernizacja instalacji (m.in. elektrycznej, hydraulicznej, alarmowej, telefonicznej, komputerowej, klimatyzacyjnej);
  • prace posadzkarskie, parkieciarskie, cykliniarskie (m.in. demontaż starych parkietów i wykładzin, wylewanie mas samopoziomujących, układanie paneli i wykładzin, cyklinowanie, lakierowanie i olejowanie parkietów);
  • aranżacja oraz projekty wnętrz (m.in. projekt, nadzór, zaopatrzenie w materiały budowlane, wyposażenie wnętrz);
  • montaż okien, drzwi, ościeżnic, futryn, parapetów wewnętrznych, karniszy, firan, żaluzji, rolet;
  • wywóz gruzu;
  • sprzątanie po remoncie.

Oczywiście jesteśmy w stanie każdorazowo przygotować wycenę i kosztorys remontu mieszkania. Szacunkowa kalkulacja remontu domu czy wykończenia mieszkania w Warszawie może też być wykonana samodzielnie przez Klienta. Pomaga w tym nasz cennik remontu mieszkania dostępny na stronie.

Remonty Warszawa – remont kamienic, domów, mieszkań w bloku, apartamentów i rezydencji

Jako firma MabaBud o wieloletnim doświadczeniu chcemy nieść pomoc jak najszerszej grupie Klientów. Dlatego oferujemy kompleksowe remonty mieszkań Warszawa, ale nie tylko. Remonty mieszkań i domów wykonujemy zawsze dokładnie i z ogromną dbałością o detale. Dzięki kompleksowemu podejściu remont Warszawa może zostać przeprowadzony w sposób szybki i efektywny, co pozwala na uzyskanie pełnego zadowolenia ze strony klientów. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie i profesjonalizm naszej firmy. Z nami inwestor ma pewność, że prace zostaną wykonane rzetelnie i zgodnie z wymaganiami. Zawsze są one realizowane przez  najlepszych fachowców.

Wykonujemy usługi remontowe dla różnych budynków, w tym:

remonty starych domów,
remonty mieszkań w bloku,
remonty kamienic,
remonty apartamentów,
remont rezydencji,
remonty innych lokali, budynków i wnętrz.

Jesteśmy dostępni dla wszystkich Klientów z Warszawy i okolic.

Kompleksowe usługi remontowe – remonty pod klucz Warszawa

W firmie MabaBud wykonujemy kompleksowe usługi remontowe w Warszawie i okolicach. Realizujemy m.in. remonty pod klucz, doprowadzając budynek czy pomieszczenie do stanu używalności od początku do końca. Jednocześnie dzięki ogromnemu doświadczeniu, wiedzy i najlepszym ekipom, jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom. Wykonujemy zaawansowane aranżacje i potrafimy pracować pod presją czasu.

Do największych zalet współpracy z firmą MabaBud należą m.in.: rozpoczęcie i zakończenie prac w ustalonym terminie; ponad 30 lat doświadczenia w branży; ogromna wiedza w obszarze najnowszych technologii stosowanych w budownictwie; umiejętność radzenia sobie z problemami i pracą pod presją czasu; wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Jakie zlecenia remontów przyjmuje firma MabaBud?

W MabaBud nie boimy się nawet najbardziej skomplikowanych prac remontowych i wymyślnych projektów. Znamy swoją wartość, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt i zrobić to w terminie umówionym z Klientem. Oczywiście zawsze zwracamy uwagę na jakość świadczonych usług. Remonty w Warszawie i okolicach zawsze są tak samo profesjonalne. Wszystkie prace remontowe i wykończeniowe z naszej oferty realizują wykonawcy o ogromnym doświadczeniu i wielu latach praktyki w branży. Dbamy o każdy detal – fugi, silikon, listwy podłogowe, sufity podwieszane – każdy szczegół jest dopracowany.

Do współpracy zapraszamy Klientów indywidualnych. Wykonamy kompleksowy remont mieszkania, remont starego domu czy nowoczesnego apartamentu od dewelopera. Oczywiście jesteśmy otwarci na Klientów, którzy chcą wyremontować tylko wybrane pomieszczenia. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy w Warszawie i okolicach.

Mistrzowie remontu w Warszawie – firma MabaBud

Sprawdź nasze rekomendacje dla firmy remontowo budowlanej.