Apartament-Żoliborz Artystyczny

Już sprawdź naszą realizację

Wizualizacja apartamentu w Warszawie – Żoliborz Artystyczny

Firma MabaBud, specjalizująca się w remontach mieszkań i apartamentów w kamienicach oraz nowoczesnych budynkach deweloperskich w Warszawie i okolicach, poproszona została o zaprojektowanie wnętrza i wyremontowanie apartamentu na Żoliborzy Artystycznym. Pierwszym etapem tej kompleksowej usługi było sporządzenie projektu wnętrza i wizualizacji apartamentu przez uzdolnionego architekta współpracującego z firmą MabaBud. Wizualizacja wnętrza to proces tworzenia graficznego przedstawienia projektu wnętrza, którego celem jest umożliwienie klientom lub użytkownikom zobaczenia, jak będzie wyglądało wnętrze po zrealizowaniu projektu. Wizualizacje wnętrz są tworzone za pomocą specjalistycznego oprogramowania i mogą obejmować różne aspekty projektu, takie jak układ mebli, kolory ścian, rodzaje podłóg czy oświetlenie. Wizualizacje wnętrz są często wykorzystywane przez projektantów wnętrz, architektów, deweloperów nieruchomości oraz właścicieli domów i mieszkań, aby zobaczyć, jakie będą efekty końcowe projektu i wprowadzić ewentualne zmiany przed rozpoczęciem prac budowlanych lub remontowych.

Wizualizacja apartamentu Żoliborz Artystyczny – ustalenie priorytetów

Architekt współpracujący z firmą MabaBud wysłuchał właściciela apartamentu i wraz z nim sporządził piękną propozycję i wizualizację, którą można oglądać na prezentowanych obrazach. Apartament miał być przede wszystkim elegancki, funkcjonalny i oryginalny. Inwestor zwracał szczególną uwagę, by całość była spójna, elegancka i wygodna w użytkowaniu. Wszystkie pomieszczenia tego apartamentu na Żoliborzu miały zaproponowaną nowoczesną zabudowę meblową sięgającą sufitu, dzięki czemu wydają się wysokie i bardzo ekskluzywne. Projekt mieszkania obejmował połączenie drewna, beżu i bieli.  Skupiono się na odpowiednim doświetleniu poszczególnych stref użytkowych. W niedużej przestrzeni wydzielono, kuchnię, jadalnie i salon poprzez odpowiednie ustawienie mebli i ozdobienie ścian i podłóg.

W wizualizacji apartamentu w dzielnicy Żoliborz Artystyczny nie zabrakło wygodnej i przytulnej sypialni z dużym łóżkiem nad którym zaprojektowano wiszące półki, by jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. W takim samym stylu jak kuchnia, salon, jadalnia czy sypialnia zaprojektowano łazienkę. Delikatne beże płytek ściennych połączono z faktura i kolorem drewna w zabudowie meblowej. Całość dopełniła szklana kabina prysznicowa.

 

Apartament Zoliborz Artystyczny – zaprojektowany i wyremontowany przez MabaBud

Aranżacja wnętrza apartamentu na Żoliborzu Artystycznym w Warszawie, przy ścisłym wykorzystaniu projektu architektonicznego, była bardzo interesującym zleceniem dla firmy remontowo-budowlanej MabaBud. Projekt, który wykonawca otrzymał od architekta i inwestora okazał się spójny i piękny. Ekipa szybko wzięła się do wykonania zabudowy meblowej, podwieszanych sufitów, schowania instalacji elektrycznej oraz opraw oświetleniowych i wykończeniem wnętrza łazienki. Efekty tych prac można oglądać na zdjęciach z gotowej już realizacji tego apartamentu na naszej drugiej stronie interentowej: https://doskonalewnetrze.pl/realizacja/realizacja-malego-apartamentu-zoliborz-artystyczny-przy-ul-dygata/. Firma MabaBud specjalizująca się w kompleksowym wykończeniu wnętrz mieszkań i apartamentów w Warszawie okazała się najlepszym wyborem dla tej inwestycji. Dzięki temu udało się idealnie zgrać całą koncepcję oraz terminowo wykonać wszystkie elementy remontu, bez konieczności oddzielnej umowy z elektrykami, hydraulikami, glazurnikami czy wykonawcami mebli.