Mieszkanie w Wilanowie

Już sprawdź naszą realizację

Mieszkanie w Wilanowie – projekt i wizualizacja

Firma MabaBud, specjalizująca się w kompleksowych remontach domów, mieszkań i apartamentów w Warszawie i okolicach, poproszona została o zaprojektowanie wnętrza mieszkania w Wilanowie. Pierwszym etapem usługi było spotkanie z inwestorem i sporządzenie projektu. Po ustaleniu wszelkich wymiarów i zebraniu wszystkich interesujących pomysłów architekt wnętrz wykonał wizualizację pomieszeń. Wizualizacja wnętrza to proces tworzenia graficznych reprezentacji projektowanego wnętrza. Jest to metoda prezentacji, która pozwala na lepsze zrozumienie i wyobrażenie sobie, jak będzie wyglądać wnętrze po wykonaniu projektu. Wizualizacja wnętrza pomaga oszacować wstępnie koszty inwestycji. Dzięki temu, już na tak wczesnym etapie, można dokonać korekty i dobrać materiały do remontu. 

Od pomysłu do obrazu – wizualizacja mieszkania w Wilanowie

Architekt współpracujący z firmą MabaBud sporządził piękny projekt wnętrza mieszkania w Wilanowie. Wizualizację wszystkich pomieszczeń można oglądać na prezentowanych obrazach. Mieszkanie miało być przede wszystkim oryginalne, eleganckie i funkcjonalne. Wnętrza w stylu glamoure wyróżniają się pięknymi ścianami oraz oprawami oświetleniowymi. Pomysł na kuchnię był prosty: białe błyszczące fronty urozmaicone ciemnym blatem, drewnopodobną obudową. Do tego ciekawy sposób przechowywania napojów: lodówka ze szklanym frontem oraz przepiękna okładzina ścienna, która jednocześnie ma zaznaczać przestrzeń wyznaczoną dla jadalni.

Sciany to główny wyróżnik tego mieszkania w Wilanowie. W projekcie zakładano, że będą one wyłożone wielkoformatowymi płytkami o pięknym wzorze naturalnego kamienia. Taki sam motyw jak w jadalni zastosowano w salonie. Dzięki temu przestrzeń jest spójna. Wyjątkowe ściany zaproponowane zostały również w sypialni. Piękne tapety doświetlone przez oprawy ledowe montowane w suficie podwieszanym.

Wszystkie pomieszczenia tego mieszkania w Wilanowie charakteryzują się nowoczesną zabudowę meblową sięgającą podwieszanego sufitu, dzięki czemu wydają się wysokie i bardzo ekskluzywne. Projekt mieszkania obejmował połączenie eleganckich i ponadczasowych kolorów i faktur. Niezwykle ozdobne ściany sprawiają, że jest to mieszkanie jedyne w swoim rodzaju.

 

Łazienka w stylu glamoure

W wizualizacji mieszkania w Wilanowie wyjątkowa jest również łazienka zaprojektowana w stylu glamoure. Błyszcząca, z mozaikami i drewnopodobnymi dodatkami, z pięknym żyrandolem. Styl glamour w wykończeniu wnętrz charakteryzuje się eleganckim i luksusowym wyglądem, często z elementami blasku i błysku. W takim wystroju dominują materiały takie jak jedwab, welur, brokat, a także różnego rodzaju kamienie szlachetne i kryształy. Kolory używane w stylu glamour to zazwyczaj odcienie bieli, czerni, srebra i złota, a także mocne barwy, takie jak czerwień, fiolet czy granat. Meble i dodatki są często ozdobione ornamentami, haftami lub aplikacjami. Charakterystyczne dla stylu glamour są także dodatki w postaci luster, kryształowych żyrandoli, a także obrazów i fotografii przedstawiających sławnych ludzi, np. aktorów czy piosenkarzy. W takim wystroju ważna jest dbałość o detale oraz o stworzenie atmosfery luksusu i elegancji.

 

Remonty wnętrz Warszawa i okolice – mieszkanie w Wilanowie

Projekt wnętrza mieszkania w Wilanowie to przykład idealnego połączenia talentu i doświadczenia architekta wnętrz z pomysłami i gustem inwestora. Przedstawiona na tej stronie wizualizacja może posłużyć jako przykład elegancji i funkcjonalności w nowoczesnych wnętrzach mieszkań. Dzięki takim wizualizacjom lepiej i łatwiej zaplanować wykończenie wnętrz mieszkań, domów i apartamentów. Jeżeli dostarczymy taki projekt wykonawcy, czyli firmie remontowo-budowlanej, to wówczas unikniemy wielu niedpowiedzeń i kłopotów, które moga pojawić się przy remoncie.