Remont wnętrza apartamentu w Warszawie – realizacja MabaBud

Remont apartementu to zawsze duże wyzwanie logistyczne, finansowe oraz czasowe. Apartamenty oddawane do użytku w stanie deweloperskim czasem łatwiej jest wyremontować niż te, które pochodzą z rynku wtórnego. Mieszkania w stanie deweloperskim przygotowane są od razu pod położenie gładzi, szpachlowanie, malowanie i układanie glazury. Apartamenty z rynku wtórnego potrzebują w pierwszej kolejności usunięcia starych mebli, potem zerwanie starych płytek i paneli podłogowych lub parkietów z drewna, a następnie wyczyszczenia ścian ze starej farby i/lub tapety. Wszystkie te zadania są bardzo czasochłonne. Firma MabaBud oferuje kompleksowe usługi remontu apartamentów w Warszawie i okolicach, a więc zajmujemy się tymi absorbującymi czynnościami w całości. Pomagamy w wykończeniu wnętrza apartamentu, a następnie sprzątamy po  ekipie budowlanej.

Niezależnie czy mieszkanie jest z rynku pierwotnego czy z wtórnego, zawsze realizujemy remont od początku do końca w pełni profesjonalnie i z ogromną dbałością o szczegóły. W przedstawianym na tej stronie apartamencie z Warszawy widać, w galerii zdjęć, jak nasza ekipa przywiązuje wagę do każdego detalu:

  • precyzyjnie położone listwy wykończeniowe na podłogach przy ścianach i przy meblach,
  • pięknie wygładzone ściany,
  • porządnie pomalowane sufity,
  • dokładnie docięte płytki (kafelki, glazura),
  • dobrze schowane elementy opraw oświetleniowych,
  • porządnie wykonana instalacja elektryczna,
  • idealnie wpasowane meble  kuchenne i łazienkowe, a także  w salonie i sypialni,
  • profesjonalnie zabezpieczone meble silikonem w pomieszczeniach takich jak łazienka i kuchnia.

Wykończenie wnętrza – Apartament w Warszawie

Aranżacja wnętrza tego apartamentu w Warszawie była wymagającym zleceniem. Jednak dla firmy MabaBud zajmującej się remontami mieszkań, domów, kamienic czy innych przestrzeni użytkowych, nie ma rzeczy niemożliwych. Projekt, który wykonawca otrzymał okazał się bardzo interesujący, spójny i elegancki. Wszystkie pomieszczenia wyposażone zostały w meble sięgające do sufitu, dzięki czemu wydają się wysokie i bardzo ekskluzywne. Projekt obejmował połączenie nowoczesnych kolorów i faktur. Do ciemnych drewnopodobnych frontów kuchennych świetnie pasują okładziny ścian w salonie oraz w sypialni. Świetnym urozmaiceniem są białe połyskujące fronty zabudowy meblowej w salonie,  wktórej wbudowano welurowe siedzisko w kolorze granatowym. Nie zabrakło tu pięknych luster na ścianie i profesjonalnej oprawy oświetleniowej. W sypialni wyjątkowo pięknie wykonano ścienne lamele, które urozmaicone są pomysłowymi, czarnymi półkami. 

Mieszkanie wygląda nowocześnie i elegancko i jest bardzo funkcjonalne. Montaż luster na ścianie wymagał precyzji i delikatności. Całość powiększyła optycznie nieduże wnętrze apartamentu. Firma remontowo-budowlana MabaBud zajęła się tutaj malowaniem wnętrz, zabudową meblową, położeniem glazury i białym montażem. Proszę sprawdzić na zdjęciach jak ekipa idealnie poradziła sobie z łączeniem płytek w łazience, czy blatu kuchennego z ciemnym zlewem!

Wykończenie łazienki w apartamencie w Warszawie

Wykonawca szczególnie zadbał o odpowiednie wykończenie wnętrza kuchni i łazienki. Zlew i umywalka zostały odpowiednio zabespieczone przed przeciekaniem silikonami. Wszystkie krany zostały zamontowane w sposób ergonomiczny, by było wygodnie z nich korzystać, a woda nie rozchlapywał się poza wyznaczoną strefę. Łazienka została wykonana w nowoczesnym wzornictwie. Wyposażono ją w elegancki, prosty prysznic ze szkła i chromowanych zawiasów. Całość ozdobiono odpowiednio dobranym i idealnie zamontowanych oświetleniem ledowym. Fantazyjny kształt umywalki nablatowej wzbogaca tradycyjną szafkę łazienkową i piękny blat łazienkowy.

Usługi remontowe, wykończeniowe – pięknie wyremontowane wnętrza apartamentów!

W całym apartamencie wykonano zabudowę meblową na zamówienie. Całe mieszkanie uzupełniono również o porządne i ładne oprawy oświetleniowe. Elektrycy i monterzy z firmy MabaBud to profesjonaliści, którzy wykonując zlecenia na usługi elektryczne zawsze dbają o estetykę wykonania, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo użytkowania zakładanych przez nich punktów elektrycznych.

Wyjątkowa stylistyka sprawia, że tenapartament w Warszawie remontowany przez specjalistów z MabaBud zaprasza do zamieszkania na długie lata. Natomiast widocznie dopracowane detale i wszystkie szczegóły sprawiają, że zdecydowanie przy kolejnym remoncie wnętrz w Warszawie warto umówić się na współpracę z firmą Pana Mirosława Bałuka.