Aranżacja wnętrza – mieszkanie w Warszawie na ul. Zdziechowskiego

Aranżacja wnętrza na ulicy Zdziechowskiego w Warszawie była dla firmy MabaBud wymagającym, ale bardzo satysfakcjonującym zleceniem. MabaBud od wielu lat zajmuje się remontami mieszkań, domów, kamienic czy innych przestrzeni użytkowych. Projekt, który wykonawca otrzymał okazał się klasycznym rozwiązaniem w stylu glamoure. Firma remontowo-budowlana zajęła się szpachlowaniem i malowaniem wnętrz, a następnie położeniem glazury i białym montażem oraz zabudową meblową.

Modne i nowoczesne połączenie bieli z czernią sprawiły, że mieszkanie po remoncie stało się eleganckie i bardzo funkcjonalne. Cały projekt wnętrza mieszkania od samego początku był spójny, a koncepcja bardzo wyrazista dla ekipy wykonującej remont apartamentu. Inwestorzy wiedzieli czego potrzebują, a pracownicy MabaBud z chęcią wykonywali powierzone im zadania wykończenia wnętrz.

 

Remont mieszkania w Warszawie – profesjonalne wykonanie spójnej koncepcji

Łazienka w czerni, bieli i szarościach wyposażona została w elegancki, prosty prysznic ze szkła i chromowanych elementów. By dodatkowo podkreślić piękno chromowanych powierzchni i nie poprzestać tylko na profilach kabiny prysznicowej dodano również krany i mieszalnik w kolorze srebra. Świetnym i bardzo dobrym rozwiązaniem w tej łazience jest dodanie koło WC funkcjonalności bidetu.

W drugiej łazience zastosowano ten sam kolor i taką samą fakturę glazury. Błyszcząca obudowa wanny została uzupełniona o ten sam wzór na ścianie. Piękne wielkoformatowe płyty zostały w profesjonalny sposób zamontowane tak, by pomiędzy nimi była jak najmniejsza fuga. To nowoczesne i bardzo modne rozwiązanie sprawia, że przez długie lata można cieszyć się pięknem glazury bez ponownego fugowania przestrzeni pomiędzy płytkami.

 

Usługi elektryczne, remontowe, wykończeniowe – sprawdź jak pięknie wykańcza wnętrza mieszkań firma MabaBud!

W całym mieszkaniu wykonano zabudowę meblową na zamówienie. Piękne białe fronty podkreśliły prostotę i elegancję wnętrza. W sypialni konsekwentnie wykorzystano kolory bieli, czerni i szarości. Duże i wygodne łózko wyeksponowano montując finezyjne lustra po obu jego stronach i wieszając szklane oprawy oświetleniowe z chromowanymi podsufitkami. Elektrycy i monterzy z firmy MabaBud to profesjonaliści, którzy wykonując zlecenia na usługi elektryczne zawsze dbają o estetykę wykonania, detale, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo użytkowania zakładanych przez nich punktów elektrycznych.

Spójna stylistyka sprawia, że to mieszkanie w Warszawie remontowane przez specjalistów z MabaBud zachęca do wprowadzenia się „od zaraz”. Natomiast widocznie dopracowane szczegóły i wszystkie detale sprawiają, że zdecydowanie przy kolejnym remoncie wnętrz w Warszawie warto umówić się na współpracę z firmą Pana Mirosława Bałuka. Pięknie wykończona inwestycja to gwarancja satysfakcji na wiele lat!